
Indsamling
Sdr. Omme B&B
Da mange af vores gæster efterlader genbrugs flasker, når de har overnattet i vores B&B, har vi lavet en beholder hvor de kan komme flaskerne i, så kan vi sammen gør en forskel.
110 Kr.
Doneret ud af et mål på 10 Kr.
2
Folk har støttet indsamlingen
Støt med kort el. MobilePay
*Så støtter du indsamlingen til Knæk Cancer med 100 kr. (+alm. sms-takst). Under normale omstændigheder er der ingen fortrydelsesret på donationer.
Om indsamlingen
Vi har flere gange oplevet kræft blandt familie og venner, hvor det har været uhelbredeligt særligt når det er små børn det rammer, bliver det endnu mere meningsløst.
Donationer og kommentarer
Støt indsamlingen
Skriv en kommentar
Knæk Cancer
Knæk Cancer Indsamlinger og aktiviteter fra personer som dig spiller en stor rolle i Knæk Cancer. Din indsats betyder, at budskabet om 'Knæk Cancer' bliver spredt og at forskerne får flere midler til at knække koden.