
Indsamling
EXPO-NET Danmark samler ind
Hos EXPO-NET støtter vi Knæk Cancer, fordi vi ønsker at gøre en forskel for dem, der er ramt af kræft. Mange af os har pårørende, venner eller kollegaer, der har været berørt af sygdommen, og vi vil gerne bidrage til forskning, forebyggelse og bedre behandling. Derfor samler vi ind – sammen kan vi gøre en forskel!
0,00 Kr.
Doneret ud af et mål på 5.000,00 Kr.
Om indsamlingen
Hos EXPO-NET starter vi en intern indsamling til Knæk Cancer blandt vores medarbejdere. Kræft berører mange af os, og derfor vil vi stå sammen om at støtte den vigtige sag.
Donationer og kommentarer
Støt indsamlingen
Skriv en kommentar
Bemærk at donationer via kort og Mobilepay kan tage et par minutter før de kan ses herunder.
Knæk Cancer
Indsamlinger og aktiviteter fra personer som dig spiller en stor rolle i Knæk Cancer. Din indsats betyder, at budskabet om 'Knæk Cancer' bliver spredt og at forskerne får flere midler til at udvikle behandling til kræftramte.